koučink

Díl 1. Dobrý důvod pro lásku a pro výpověď

Už ho zase sleduje. Co jí vadí teď? Že se zdržel tři minuty patnáct na záchodě? Že prohodil šest a půl slov s kolegyní? Že se zastavil v kuchyňce? Petr zmáčkl tlačítko kávovaru. Pod tryskou jemně zasyčela pára a potemnělým prostorem se rozvoněla káva. Z okolních kanceláří sem doléhalo ševelení hlasů. Petr uchopil hrnek  s  horkým pressem a stočil pohled ze dveří ven. Mezi pc monitory stála ona a švitořila s účetní. Obě si ho měřily pohledem. Tělem mu probleskla zlost.  (pokračování v plné verzi LifeGames)

Co tě v tomto díle čeká?

koučink

Příběh

Existují životní situace, ve kterých se necítíme komfortně a hledáme z nich cestu ven. Často jsme však příliš zakukleni ve svých emocích, pocitech či názorech , a tak volíme řešení, která nás mohou po čase mrzet. Utíkáme ze vztahů, z pracovišť, abychom konečně našli pomyslné štěstí a klid. Ano, útěk může být to nejlepší možné řešení. Ale možná je tu také také škála dalších možností, které nás v dané chvíli ani nenapadly.

koučink

Hravá mentální technika

TECHNIKA HRA NA PŘÍTELE. Hravá mentální technika ti může rozkrýt řešení a úhly pohledu, které by tě možná nenapadly. Techniku použij, když nevíš, co dělat, když nevíš, jak to udělat, když hledáš vyrovnaný postoj - v běhu života, nebo doma v klidu,. Jedná se o univerzální metodu, použitelnou na jakoukoliv životní situaci.

změna

Kategorie

Sebekoučink

lifegames

příběhy, které se mohly odehrát i jinak