timemanagement

Díl 4. Miliónová výhra

Natálie zírala do počítače. Milión dolarů! Zrakem proskenovala mail, který ji sliboval milionovou výhru. Jasný podvod. Jaké by to vlastně bylo vyhrát baťoh dolarových bankovek? Natálie se zasnila. Dům se třemi saunami, vila v Portugalsku, Gucci, Prada, Porsche  a její životní sen – tanec, samba, Brazílie.

“Natálie…,” vytrhl ji z rytmu samby manžel, “Kde mám tu košili s papoušky?”

“Košili s papoušky? Asi jsem ji vyhodila,” řekla Natálie napůl nepřítomně. “Ano, už jsi vzpomínám. Byla vybledlá a sepraná a natržená pod paží. Ještě jsi ji nosil?”

V panelákovém bytě 2 + kk se náhle dalo krájet ticho.

(pokračování v plné verzi LifeGames)

Co tě v tomto díle čeká?

timemanagement

Příběh

Když ti emoce, sny a touhy zatemní rozum, tak přebíjejí jakékoliv strategie, které sis předem připravil, nejen ty timemanagemt - emailové. Lehce banální příběh tmladého páru lehce naznačuje, jak to pak v praxi vypadá. Není cílem soudit či hodnotit, co je dobře a co špatně, Každá situaace či každé rozhodnutí totiž obsahují obojí.. Podstatné spíš je, aby sis vůbec všiml, jaký vliv má tvé mentální nastavení na tvé reakce, rozhodovací procesy a tělo a byl si reálně vědom, oč tu jde. Motto: Sny a touhy jsi podržme do chvíle, než objevíme skutečný tep života.

timemanagement

Mentální technika

EMAIL - TIMEMANAGEMENT.  Tento díl je strategický. Techniky a tipy ti umožní zpracovat maily tak, aby urgentní bylo vyřízeno včas a zároveň bylo možné pracovat na tvých dlouhodobých plánech a cílech. Ačkoliv se tento díl primárně zaměřuje na email timemanagement, principy lze využít obecně ať už pro plánování pracovního či soukromého života.

timemanagement

Kategorie

Timemanagement

lifegames

příběhy, které se mohly odehrát i jinak