emoční inteligence

Díl 6. Jak jsi mi to mohla udělat?

Letadlo přistálo krátce po deváté hodině večer. Mallorka, romantický západ slunce, začátek dovolené. Parkovištěm před letištní halou se řítil starší pár. Muž v čele s malým kufříkem kráčel rychle vpřed, za ním s obrovským zavazadlem cupitala žena. Očividně mu nestačila.

“Jdeme špatně!” křičela na něj.

“Určitě ne!”  řekl rázně a rozhlédl se. “Má stát napravo.”

Muž hovořil a autobuse, který je měl dovést do cílové destinace. Chvilí se překřikovali a pak se žena nečekaně rozběhla kamsi do prostoru.

“Tady je!” vykřikla a řítila se střemhlav k autobusu číslo  pět set deset.

Muž pocítil bodavý strach. Jeho tvář zrudla. Nesnášel, když neměl situaci pod kontrolou a nesnášel, když neměl pravdu.  Lehce zavrávoral. … (pokračování v plné verzi LifeGames

Co tě v tomto díle čeká?

emoční inteligence

Příběh

Muž a žena na podzimu svého života. Mohou se radovat ze života a svobody, nebo vysilovat hádkami a vzájemně se obviňovat. Hra se odvíjí vždy dle jejich aktuálního mentálního nastavení.

Emoční inteligence

Mentální technika

TECHNIKA SHERLOCK. Jednoduchá technika, která aktivuje racionální část mozku v okamžiku, kdy tě ovládá emoce. Poté jsi připraven reálně vyhodnotit situaci a najít optimální a kreativní řešení. Jedná se o univerzální metodu použitelnou na jakoukoliv životní situaci.

emoční inteligence

Kategorie

Emoční inteligence

lifegames

příběhy, které se mohly odehrát i jinak