lifegames - seriál mentálních technik

Pro kvalitní život

“ Měl bys být autoritou sám pro sebe a sám pochopit jakékoliv životní pravdy. Vše, co k tomu potřebuješ je špetka otevřenosti, která říká: Ano, jsem připraven zkusit se podívat na to, jak se změní můj život, když opustím mentální návyky, které mi stejně nikdy nepomohly a zkusím něco nového.“
Eckhart Tolle

CO JE TO LIFEGAMES?

LifeGames je hravý vzdělávací program v oblasti mentálních technik obohacený o příběhy a osobnostní testy.  Každý díl zpracovává jedno téma. Najdeš v něm popis jedné z mentálních technik, kterou můžeš  ihned vyzkoušet v životní situaci, která tě pálí. Každý díl také obsahuje test nebo příběh. Pokud obsahuje příběh, najdeš ho ve dvou verzích – v úvodu a pak na závěr, kdy je v něm použita mentální technika a příběh se díky ní odehrává jinak.

emoční inteligence
vědomě

K čemu MENTÁLNÍ TECHNIKY využiju?

Mentální technika tě může nakopnout, pokud prokrastinuješ, nudíš se, nezvládáš emoce, nic nestíháš, jsi ve stresu, máš problémy se rozhodnout nebo se ti  bortí zdraví, vztahy, rodina,  finance.  Podpoří tě, pokud chceš změnit životní styl nebo jen tak na pohodu žít. 

Mentální techniky zvyšují tvou cenu na trhu práce v oblasti  komunikačních dovedností, timemanagementu či zvládání emoční zátěže. Pokud jsi kurzy v těchto oblastech neprošel – což určitě vyžaduje čas a nemalé  peníze – zde je můžeš postupně ochutnat. 

Některé mentální techniky se jemně dotýkají tématu “přítomného okamžiku”, což zvyšuje kvalitu života i v okamžicích, které jsi považoval za bezvýznamné, odmítal jsi je nebo tě nudily.

V souvislostí s vysokým výkonem a radostí v pracovní oblasti se dnes zase často hovoří o “flow”. Flow  tě dostává do tepu života,  nabíjí, podporuje a baví a zde najdeš inspiraci, jak na to.

Techniky najdeš v klasické verzi,  ale také v dalších variantách, takže mohou inspirovat i ty, co už témata znají, ale rádi by vyzkoušeli něco nového.” 

jak si mohu lifegames objednat?

LifeGames si můžeš objednat jako celoroční sérii 12 dílů nebo si vybrat jen dílů pět či třeba jeden.  Po zaplacení získáš přístup k objednaným tématům. Mají formát pdf. Jako ochutnávku můžeš ihned prozkoumat Díl číslo číslo dvě, který je zdarma.

co ti přináší lifegames?

Mentální techniky

Mentální techniky na situace,, které u tebe vyvolávají zmatek, emoce, stres, nudu či jinou formu utrpení.

Osobnostní testy

Osobnostní testy ber spíše jako zábavu, která může odhalit tvé aktuální mentální nastavení a pak už na tobě, co s tím.

Systematické měsíční dávkování

Pokud si objednáváš více dílů, pokud se mezi nimi dodržet odstup jednoho měsíce a informace dávkovat. Proč? Vzpomeň si na jakýkoliv kurz , který jsi absolvoval.. Kolik informací, byť přínosných, jsi nakonec zavedl do životní praxe? Kvanta informací způsobila, že jsi nakonec nevyzkoušel nic. Dále, měsíc je tak akorát, aby si vyzkoušel jak ti technika zabírá a sedí. Bez životní praxe to nepoznáš. Nikdy to nebude takové, jak sis ho představoval a nikdy není takové, jak ti popisují druzí.

Příběh

Ať už jde o příběh tvůj nebo neznámého člověka na ulici, vždy se může odehrávat tisíci různými způsoby - záleží aktuálním mentálním nastavení účastníků děje.

Zábavu & hru

Můžeš se ponořit do příběhu anebo zažít svůj vlastní, když si zkoušíš mentální techniku v praxi. Buď uvolněný a ber to jako hru, u které nikdy nevíš, jaké "aha" momenty a prožitky ti přinese.

Úsporu peněz a času

LifeGames ti odhalí techniky kurzů osobního rozvoje, často draze placených. Zde najdeš v kostce spoustu inspirací za zajímavou cenu a můžeš je studovat z pohodlí domova. Samozřejmě za cenu, že jsi ochoten vést sám sebe. Koneckonců, ať už absolvuješ živý kurz nebo lekci online, nakonec to budeš vždycky ty, kdo se ocitá tváří v tvář příjemným či nepříjemným situacím v životě.

DOPORUČENÍ

Pokud se seznamuješ s novou technikou, nikdy si nevytvářej představy jaké to bude. Dokud to nezkusíš, nikdy nevíš. Je to jako kdyby si studoval recept na pizzu, ale nikdy neupekl a nikdy neochutnal. DŮLEŽITÉ! Mentální techniky LifeGames v žádném případě nenahrazují odbornou lékařskou péči (terapeuta, psychologa, psychiatra apod.) Je vždy na tvém zvážení, zda techniku použiješ v praxi. Pokud máš už na začátku pocit, že s tebou technika neladí, rozhodně ho respektuj.

kOUKAL/A SES NA TÉMATA jednotlivých dílů?

koučink
emoční inteligence

vyzkoušel jsi díl zdarma?

Jakákoliv nezodpovězená otázka?

timemanagement

roční série lifegames

LifeGames - pro kvalitní život