lifegames - seriál mentálních technik

Pro kvalitní život

“ Měl bys být autoritou sám pro sebe a sám pochopit jakékoliv životní pravdy. Vše, co k tomu potřebuješ je špetka otevřenosti, která říká: Ano, jsem připraven zkusit se podívat na to, jak se změní můj život, když opustím mentální návyky, které mi stejně nikdy nepomohly a zkusím něco nového.“
Eckhart Tolle

CO JE TO LIFEGAMES?

LifeGames je měsíčně zasílaný newsletter. V úvodu najdeš test nebo životní příběh –  prokrastinuji, nezvládám emoce, nudím se, neumím se rozhodnout, nedaří se mi hubnout, nestíhám atd.  Na životní příběh navazuje část, kde se seznámíš s mentální technikou. Mentální techniku můžeš okamžitě vyzkoušet v praxi. Máš na to měsíc, než přijde další newsletter. Takto můžeš zjistit, zda ti technika sedí a přináší klidný a naplněný život. Na závěr tě čekají jiné varianty úvodního příběhu, kde můžeš názorně vidět, jak lze mentální techniku použít v praxi a jak se díky změně postoje hlavního hrdiny změní zápletka děje. LifeGames je tu proto, aby sis mezi tisícemi mentálních technik našel “to své” a mohl/a žít kvalitní život. LifeGames je tu proto, aby ses pobavil/a. LifeGames je tu také proto, aby si nemusel/a procházet stovky kurzů a stihl vše okamžitě vyzkoušet v životní praxi.

emoční inteligence
vědomě

CO SE MYSLÍ MENTÁLNÍ TECHNIKOU?

Mentální technikou se myslí způsob, jak v mysli reagovat na životní situaci takovým způsobem, aby ti situace nepřinášela stres a utrpení.  Zdrojem mentální technik LifeGames jsou kurzy osobního rozvoje (např. sebekoučink, emoční inteligence, timemanagement, partnerská komunikace, vědomé prožívání přítomnosti, atd. ). Techniky mohou být popsány klasicky (jak se běžně učí v kurzech) ale velice často byly rozvinuty do nové podoby a dalších variant, aby si každý našel to své.

jaká je cena za newslettery life games?

Roční zasílání, tedy 12 newslettrů tě stojí 360 Kč. Newlettery jsou zasílány k prvnímu dni v měsíci. Začít lze kdykoliv. Newsletter číslo dvě je dárek, máš ho tedy zdarma a můžeš se  ním seznámit hned.

newslettery lifegames

Příběh

Newsletter LifeGames je příběh. Tvůj nebo neznámého člověka na ulici. Doma, v práci, u moře či ve fitku. A děj příběhu se může odehrávat tisíci různými způsoby - vždy dle mentálního nastavení hlavního hrdiny.

Zábava & hra

Newslettery LifeGames ber jako čtení knihy životních příběhůí a také jako hru, která ti může přinést pochopení a kontrolu nad svými vlastními reakcemi.

Na míru tvé osobnosti

LifeGames poskytuje výběr technik různého zaměření. Najdeš mezi nimi ty, které tě nezaujmou a ty, které s tebou ladí. Respektuj svou individualitu a najdi si v klidu domova variantu, která ti přináší životní pohodu.

Postupné dávkování

Newsletter LifeGames se až na výjimky soustřeďuje na jedno téma, jednu techniku. Proč? Vzpomeň si na jakýkoliv kurz nabitý informacemi, který jsi absolvoval.. Kolik informací, byť přínosných, jsi finálně zavedl do praxe? Přehršel informací paralyzuje, takže člověk nakonec nezkusí nic., v lepším případě mizivou menšinu z toho, co by mohl.

Sám sobě guruem

Newsletry LifeGames jsou určen lidem, kteří jsou ochotni řídit sami sebe. Ano, vždy tě může někdo nakopnout či inspirovat, ale finálně to za tebe nikdo neudělá. Teorie je teorie, ale praxe je praxe.

Osobnostní testy

Newsletter LifeGames je také zábavný osobnostní test, který ti může odhalit tvé aktuální mentální nastavení. Nyní je na tobě, jak s tím ve výsledku naložíš.

Mentální techniky

Newsletter LifeGames ti přináší popis mentálních techniky a návod, jak techniku vyzkoušet v praxi. Některé techniky lze použit univerzálně - na jakoukoliv situaci jiné mohou být specifické.

Za rozumnou cenu

Newslettery LifeGames odhalují tajemství kurzů mentálních technik, které bývají často draze placené., Zde nezaplatíš dva platy, ani desetinu mzdy. Jeden newsletter tě vyjde levněji, než jedno kafe s kamarádkou.

Jednou měsíčně

Newsletter LifeGames dostaneš jednou za měsíc. Pak máš celých třicet dnů na to, abys techniku vyzkoušel/a v praxi. Nevytvářej si představy, jaké to bude. Dokud to nezkusíš, nikdy nevíš., Pokud máš však na začátku pocit, že technika s tebou neladí, rozhodně ho respektuj.

Svou situaci znáš nejlépe ty sám/a

Mentální techniky LifeGames v žádném případě nenahrazují odbornou lékařskou péči (terapeuta, psychologa, psychiatra apod.) Je vždy na tvém zvážení, zda techniku použiješ v praxi.

kOUKAL/A SES NA TÉMATA NEWSLETTRŮ?

koučink
emoční inteligence

vyzkoušel jsi newsletter zdarma?

Jakákoliv nezodpovězená otázka?

timemanagement

newsletterry lifegames - celoroční seriál za cenu jedné knihy

LifeGames - pro kvalitní život