lifegames - seriál mentálních technik

Pro kvalitní život

“ Měl bys být autoritou sám pro sebe a sám pochopit jakékoliv životní pravdy. Vše, co k tomu potřebuješ je špetka otevřenosti, která říká: Ano, jsem připraven zkusit se podívat na to, jak se změní můj život, když opustím mentální návyky, které mi stejně nikdy nepomohly a zkusím něco nového.“
Eckhart Tolle

CO JE TO LIFEGAMES?

LifeGames je vzdělávací a zábavný program, který by měl sloužit ke zvýšení kvality života v jakékoliv životní situaci.

V técho chvíli se tak děje prostřednictvím měsíčně zasílaných newsletterů:

Newslettery  se postupně věnují různým typům mentálních technik. V každém newslettru najdeš podrobný popis jedné z nich. Mentální techniku můžeš okamžitě vyzkoušet v životní praxi. Takto zjistíš,, jak moc ti technika sedí a zda ti přináší větší pohodu, klid a kvalitnější život. 

Kromě mentální techniky najdeš v newsletteru zpestření – osobnostní test, či krátký životní příběh s daným tématem. Životní příběhy mohou být sepsány ve více variantách – varianta, kdy hlavní hrdina využije mentální techniku v životní praxi a varianta, kdy se hrdina trápí v životní  situaci, ovládám emocemi, mentálními návyky a nevědomím.

emoční inteligence
vědomě

JAKÉ MENTÁLNÍ TECHNIKY TU NAJDU?

Zdrojem mentální technik LifeGames jsou různé kurzy osobního rozvoje – sebekoučink, emoční inteligence, timemanagement, partnerská komunikace, vědomé prožívání přítomnosti a další. 

Techniky mohou být uvedeny v klasické verzi nebo rozvinuty do dalších variant –  aby si každý našel to své.  

Mentální technika tě může nakopnout, pokud tě trápí, že prokrastinuješ, nezvládáš emoce, neumíš se rozhodnout, bortí se ti zdraví, vztahy, finance, prožíváš utrpení, nic nestíháš, nudíš se, nedaří se ti hubnout, dosáhnout výsledků nebo prostě jen tak na pohodu žít.

jaká je cena za newslettery life games?

Roční zasílání, tedy 12 newslettrů tě stojí 360 Kč. Newlettery jsou zasílány k prvnímu dni v měsíci. Začít lze kdykoliv. Newsletter číslo dvě je dárek, máš ho tedy zdarma a můžeš se  ním seznámit hned.

co ti přinášejí newslettery lifegames?

Přehled mentálních technik

Mentální technika je způsob, jak v životě reagovat na krize, konflikty a situace, které ti způsobují utrpení. Zde najdeš varianty, které tě nakonec nezaujmou, ale i ty, které ti přinášejí více životní pohody. Každý jsme prostě jiný.

Osobnostní testy

Osobnostní test může odhalit tvé aktuální mentální nastavení. A nyní je pouze na tobě, jak s tím naložíš.

Systematické měsíční dávkování

Vzpomeň si na kurz , který jsi naposled absolvoval.. Kolik informací, byť přínosných, jsi finálně zavedl do praxe? Přehršel informací nakonec způsobí, že nevyzkoušíš nic. Newslettery LifeGames ti dávkují témata měsíčně po kapkách. Doba jednoho měsíce je navíc ideální pro zavedení změny do životní praxe.

Příběhy

Newsletter LifeGames je příběh. Tvůj nebo neznámého člověka na ulici. Doma, v práci či na dovolené. Děj příběhu se může odehrávat tisíci různými způsoby - dle mentálního nastavení hlavního hrdiny.

Zábavu & hru

Ponoř se do čtení příběhů a uvolni se.. Vše, co nově vyzkoušíš ber jako zábavnou hru, u které nikdy nevíš, jaké pochopení a kontrolu nad tvými reakcemi ti přinese.

Úsporu peněz a času

Newslettery LifeGames odhalují tajemství kurzů mentálních technik často draze placených., Zde nezaplatíš dva platy, ani desetinu mzdy. A nemusíš nikam chodit. To vše ale jen za předpokladu, že jsi ochoten vést sám sebe - být sám sobě guruem. Jistě, na živém kurzu tě může někdo nakopnout či inspirovat, ale finálně v životě to za tebe nikdo neudělá.

DOPORUČENÍ

Pokud se seznamuješ s novou technikou, nikdy si nevytvářej představy jaké to bude. Dokud to nezkusíš, nikdy nevíš. Je to jako kdyby si četl recept na pizzu, ale nikdy to v praxi nezkusil a nikdy ji neochutnal. DŮLEŽITÉ! Mentální techniky LifeGames v žádném případě nenahrazují odbornou lékařskou péči (terapeuta, psychologa, psychiatra apod.) Je vždy na tvém zvážení, zda techniku použiješ v praxi. Pokud máš však na začátku pocit, že technika s tebou neladí, rozhodně ho respektuj.

kOUKAL/A SES NA TÉMATA NEWSLETTRŮ?

koučink
emoční inteligence

vyzkoušel jsi newsletter zdarma?

Jakákoliv nezodpovězená otázka?

timemanagement

newsletterry lifegames

LifeGames - pro kvalitní život