lifegames - seriál mentálních technik

Pro kvalitní život

“ Měl bys být autoritou sám pro sebe a sám pochopit jakékoliv životní pravdy. Vše, co k tomu potřebuješ je špetka otevřenosti, která říká: Ano, jsem připraven zkusit se podívat na to, jak se změní můj život, když opustím mentální návyky, které mi stejně nikdy nepomohly a zkusím něco nového.“
Eckhart Tolle

CO JE TO LIFEGAMES?

LifeGames je hravý vzdělávací program v oblasti mentálních technik obohacený o příběhy a osobnostní testy. Zorientuješ se v oblasti emoční inteligence, sebekoučování, timemanagentu a mnoha dalších oborech osobního rozvoje. 

Roční série obsahuje 12 dílů, tedy 12 témat.

V každém díle najdeš podrobný popis jedné z mentálních technik a  ihned ji můžeš vyzkoušet na konkrétní situaci  v životě.  

emoční inteligence
vědomě

K čemu MENTÁLNÍ TECHNIKY využiju?

Mentální technika tě může nakopnout, pokud prokrastinuješ, nudíš se, nezvládáš emoce, nic nestíháš, jsi ve stresu, máš problémy se rozhodnout nebo se ti  bortí zdraví, vztahy, rodina,  finance.  Podpoří tě, pokud chceš změnit životní styl nebo jen tak na pohodu žít. 

Mentální techniky zvyšují tvou cenu na trhu práce v oblasti  komunikačních dovedností, timemanagementu či zvládání emoční zátěže. Pokud jsi kurzy v těchto oblastech neprošel – což určitě vyžaduje čas a nemalé  peníze – zde je můžeš postupně ochutnat. 

Některé mentální techniky se dotýkají tématu vědomé přítomnosti, což zvyšuje kvalitu života, a to i v okamžicích, které jsi považoval za bezvýznamné, nebo tě nudily.

Mentální techniky “flow” tě zase dostanou do tepu života, který tě nabíjí, podporuje a baví.

Techniky najdeš v klasické verzi, ale také rozvinuté do různých variant, takže mohou inspirovat i ty, co už témata znají, ale rádi by vyzkoušeli něco nového.

kolik stojí roční zasílání life games?

Roční série – 12 dílů –  tedy 12 témat,  tě stojí 490 Kč, aktuálně však můžeš využít i slevy.  Ihned po zaplacení získáš přístup ke všem tématům.  Aby si však byl  schopen danou techniku pochopit a vyzkoušet v praxi, doporučuje se číst jednotlivá díly  s odstupem třiceti dnů. Proto vždy z kraje měsíce dostaneš mail s upozorněním na následující téma.  Díl číslo číslo dvě máš přístupný už nyní, je zdarma a můžeš jej ochutnat.

co ti přináší roční série lifegames?

Mentální techniky

Mentální techniky využíváš na situace,, které u tebe vyvolávají zmatek, nudu, těžkosti či utrpení.

Osobnostní testy

Osobnostní testy ber spíše jako zábavu, která může odhalit tvé aktuální mentální nastavení a pak už na tobě, co s tím. Můžeš to přijmout, můžeš to měnit, můžeš vnímat a nic z toho není špatně.

Systematické měsíční dávkování

Jak již bylo zmíněno, mezi jednotlivými díly se doporučuje odstup jednoho měsíce. Proč? Za prvé, vzpomeň si na kurz , který jsi někdy absolvoval.. Kolik informací, byť přínosných, jsi nakonec zavedl do života? Kvanta informací způsobí, že nakonec nevyzkoušíš nic. Za druhé, měsíc je tak akorát, aby si vyzkoušel jak ti technika zabírá na konkrétní situaci v praxi. Protože mentální technika bez životní praxe je jako den , který ještě nenastal. Nikdy není takový, jak sis ho představoval a nikdy není takový, jak si ho představují druzí.

Příběh

Ať už jde o příběh tvůj nebo neznámého člověka na ulici, vždy se může odehrávat tisíci různými způsoby - záleží aktuálním mentálním nastavení účastníků děje.

Zábavu & hru

Můžeš se ponořit do příběhu anebo zažít svůj vlastní, když si zkoušíš mentální techniku v praxi. Buď uvolněný a ber to jako hru, u které nikdy nevíš, jaké "aha" momenty a prožitky ti přinese.

Úsporu peněz a času

LifeGames ti odhalí techniky kurzů osobního rozvoje, často draze placených. Zde najdeš v kostce spoustu inspirací za zajímavou cenu a můžeš je studovat z pohodlí domova. Samozřejmě za cenu, že jsi ochoten vést sám sebe. Koneckonců, ať už absolvuješ živý kurz nebo lekci online, nakonec to budeš vždycky ty, kdo se ocitá tváří v tvář příjemným či nepříjemným situacím v životě.

DOPORUČENÍ

Pokud se seznamuješ s novou technikou, nikdy si nevytvářej představy jaké to bude. Dokud to nezkusíš, nikdy nevíš. Je to jako kdyby si studoval recept na pizzu, ale nikdy neupekl a nikdy neochutnal. DŮLEŽITÉ! Mentální techniky LifeGames v žádném případě nenahrazují odbornou lékařskou péči (terapeuta, psychologa, psychiatra apod.) Je vždy na tvém zvážení, zda techniku použiješ v praxi. Pokud máš už na začátku pocit, že s tebou technika neladí, rozhodně ho respektuj.

kOUKAL/A SES NA TÉMATA jednotlivých dílů?

koučink
emoční inteligence

vyzkoušel jsi díl zdarma?

Jakákoliv nezodpovězená otázka?

timemanagement

roční série lifegames

LifeGames - pro kvalitní život