LifeGames - objednávka

LIFEGAMES - CELOROČNÍ PŘEDPLATNÉ

Pokud provedeš objednávku a zaplatíš, každý měsíc (k prvnímu dni v měsíci)  ti bude zaslán jeden newsletter.  Celkem tedy 12 newsletterů za rok.  Seznámíš se s mentální technikou  a pak máš celý měsíc na to, aby si ji vyzkoušet v různých životních situacích.  První newsletter ti zašlu ihned, aby si nemusel/a čekat.  Newsletter číslo 2 je zdarma a ke stažení  zdePo roce můžeš předplatné prodloužit na další rok.

Platební údaje a další instrukce  obdržíš v mailu. Pokud budeš chtít vystavit fakturu, požádám tě o více informací.

PÁR SLOV O CENĚ ZA LIFEGAMES...

Aktuálně jsem na trhu kurzů osobního rozvoje našla pár následujících příkladů:  

Velmi levný jednodenní kurz emoční inteligence: 2500 Kč bez DPH; Velmi levný jednodenní kurz timemanagementu: 2000 Kč bez DPH Jednodenní kurz komunikačních technik: 3000 Kč bez DPH

Vzdělávací program LifeGames newslettry si neklade za cíl konkurovat živým kurzům osobního rozvoje. Vše má vždy své pro a proti. Lifegames newslettery ale obsahují informace, které se na živých kurzech dozvíš také. Pak už je jen na tobě, jak moc nabyté vědomosti  využiješ v praxi.

 Celkově jsem váhala, jak nastavit cenu, protože cena je vždy individuální záležitost. Co je pro někoho nepodstatná částka, pro jiného může být až moc. Šlo mi především o snadnou dostupnost pro kohokoliv, a proto byla ve hře také možnost ceny dobrovolné . Z praxe však vím, že je to neobvyklé a pro spoustu lidí by mohlo být zatěžující přemýšlet o tom, kolik za službu zaplatit. Proto je výsledek takový jaký je. 

Můžeš také sledovat můj blog