komunikace

Díl 11. Když přijímač nenaladil vysílač

Až budeme mít kouzelný nápoj z pohádky,  po kterém budeme rozumět řeči zvířat a komunikovat beze slov, nebude náš téma komunikačních technik zajímat. Do té doby jsou tu pro nás k dispozici mentální techniky – stovky doporučení, triků a metod, abychom dokázali zachytit a vyjádřit to podstatné, co k životu s druhými potřebujeme. Když uvážíme fakt, že každý z nás má svůj individuální svět, své individuální představy a chápání situací, je fakt, že si občas rozumíme, takový malý zázrak. Pojďme ho tedy podpořit.

Co tě v tomto díle čeká?

komunikace

Příběh

Bláznivý příběh, kdy dva hovoří spolu, ale vlastně spolu nehovoří není nic, co bychom neznali. A přitom by stačilo tak málo. Excelentní komunikátoři vědí, o čem je řeč.

komunikace

Mentální technika

UMĚNÍ NASLOUCHAT. Pokud chceš komunikovat bez zmatku a informačních šumů, potřebuješ k tomu dvě dovednosti - umět vyjádřit svůj postoj ve formátu srozumitelnou pro druhou stranu a umět excelentně naslouchat, abys pochopil, co druhá strana říká. To tě může radikálně posunout v oblasti pracovní, nebo obohatit tvoje vztahy. V tomto díle tě čeká dvoutýdenní lekce naslouchání a najdeš zde zajímavé informace a tipy také v případě, že jsi přirozeně naslouchací typ. Na závěr tě čeká malý digitální test.

komunikace

Kategorie

Komunikace,

lifegames

příběhy, které se mohly odehrát i jinak