koučink

Díl 2. Devadesát kilo nechtěného těla

Petra se usadila před televizi a zakousla se do teplého párku. Jemná kůže na povrchu párku praskla. Do prostoru vystřikla šťáva. Petra vyskočila. To ne! Nervózně otírala zasaženou blůzu. „Situace v Sýrii je napjatá!“ Komentoval dění v televizi moderátor. „Tady taky!“ odfrkla Petra, svlékla si hedvábnou blůzu a pohodila ji na zem. Věděla, že by ji měla rychle zbavit omastku, ale teď ne. Celý den něco „musí a má“ a toto je jediná chvíle, kdy si dovolí nedělat nic. … (Celý newsletter jako dárek, tedy ZDARMA, ke stažení  zde.)

Co tě v tomto díle čeká?

koučink

Příběh

Ne vždy máš energii na změnu životního stylu, přestože víš, že bys to potřeboval. Na příběh Petry se můžeš ispirovat, jak neustálé odkládání proměnit v účinnou akci.

koučin

Mentální technika

TECHNIKA KOUSKOVÁNÍ. Také máš v životě činnosti, které donekonečna odkládáš a kdesi v nitru cítíš, že by to jednou mohl být průšvih? Také si říkáš měl/a bych, ale nedaří se ti začít? Připadá ti tvůj cíl nedosažitelný? Potřebuješ nastartovat projekt, nastartovat den, zhubnout, nebo uběhnout maratón? Inspiruj se technikou kouskování. Lze využít na jakoukoliv životní situaci.

koučink

Kategorie

Sebekoučink

lifegames

příběhy, které se mohly odehrát i jinak