emoční inteligence

Díl 7. Minidrama v letadle

Ronald, se pohodlně opřel o sedalo 2C. Let z Prahy do Barcelony měl mírné z poždění.

„Prosím, připoutejte se!“ instruovala pasažéry letuška.  

Hezká, pomyslel si Ronald a upevnil si bezpečnostní pás. Zavřel oči. Ce-lou noc nespal. Čekala ho mezinárodní lékařská konference. Letadlo začalo najíždět na letovou dráhu. Ronald pocítil křeč v těle. Moc dobře to znal. Jeho fobie, kterou prožíval při každém startu letadla, se hlásila o slovo. Denně se ocital tváři tvář smrti, ale toto nedokázal ovládat. Kolos letadla nabíral rychlost. Ronaldovi ve spáncích bušila krev. Cítil, jak jej tlak přilepil k sedadlu. Najednou ucítil neobvyklý třes. Co se děje? (pokračování v v placeném newsletteru LifeGames, díl 7.

Co tě v tomto díle čeká?

emoční inteligence

Příběh

Někdy let neprobíhá přesně podle plánu. Ale podobně je to v životě - ne všechny situace probíhají dle tvých představ. A ty buď trpíš, bojuješ a v křeči se snažíš měnit svět, nebo zůstáváš ve vnitřním klidu, ze kterého efektivně reaguješ. Co z toho je větší svoboda?

emoční inteligence

Mentální technika

TECHNIKA NOSNÍ DÍRKA. Technika ti může být podporou kdykoliv se cítíš bezmocně, vyděšeně, rozzlobeně - kdykoliv s tebou lomcuje silná emoce. V úvodní části tohoto dílu najdeš důležité postřehy ze života emocí, které je dobré si uvědomit.

emoční inteligence

Kategorie

Emoční inteligence

lifegames

příběhy, které se mohly odehrát i jinak