přítomný okamžik

Díl 8. Ve zlaté kleci

Filip sjel prudkým tahem po obrazovce iphonu a  odstřelil  žabího „youtoubera“  do temného pozadí mobilu. Navyklým pohybem sáhl pod kalendář a nahmatal klíč.  Ohnul se k nejspodnějšímu šuplíku u stolu.  Rýhu, která trčela z okraje zámku důvěrně znal. Lemovala jeho utajenou skrýš od jeho patnácti, kdy zapomněl, kde má klíč a snažil se dovnitř dostat nožem . Zámek šuplíku cvakl. Filip otevřel potemnělý, téměř prázdný prostor šuplíku. Na pomačkaném papírku uprostřed se bělal kokain. … (úryvek z příběhu LifeGames, díl 8)

Co tě v tomto díle čeká?

přítomný okamžik

Příběh

18, 30, 70...  Je fuk, kolik ti je, ale chceš vnímat, že naplno žiješ. A kvůli tomu jsi ochoten utratit moře peněz za zážitky, drogy nebo skákat z mostu (bungee jumping). Jde to levněji? Jde to jednodušeji? Jde to hned? Příběh Filipa je sice o revoltě, ale za každou revoltou se skrývá touha po svobodě a touha žít. A to chceme v podstatě všichni.

Vědomě

Mentální technika

TECHNIKA ORCHESTR. Technika ti pomůže zesílit prožitek při jakékoliv činnosti a využívá k tomu jako nástroj tvé smysly. Technikou orchestr si můžeš zpestřit život, kdykoliv se nudíš, kdekoliv a v jakékoliv situaci. Technika je o nalezení radosti a smyslu života.

přítomný okamžik

Kategorie

Přítomný okamžik

lifegames

příběhy, které se mohly odehrát i jinak