jak se správně rozhodnout

Díl 9. Petr nebo Pavel? Příběh Gabriely

Gabriela věděla, že s jedním z nich to bude muset skončit. Jenže s kým? S oběma jí bylo dobře. Petr byl romantika. Zahrnoval ji květinami, hezkými slůvky, maloval vtipné kresbičky. Petr jí dával pocit výjimečnosti.  Pavel byl zase jistota a zázemí. Racionalita, plánování, jasný směr. S Pavlem se cítila bezpečně. Proč nejsou dva v jednom? Pousmála se Gabriela a sáhla do kabelky pro pípající mobil. Smajlík. Typický Petr! Spontánní, hravý, uvolněný. V tomtéž okamžiku se na displaji objevila zpráva od Pavla. Musíme si dnes vážně promluvit. Zvu tě na večeři. Gabriela vložila mobil zpět do kabelky. Tušila, že jí Pavel požádá o ruku. Už minule cosi naznačoval. Co teď udělá? Přece o nich nebude losovat!  (pokračování v plné verzi LifeGames

Co tě v tomto díle čeká?

jak se správně rozhodnout

Příběh

Příběh Gabriely může působit banálně i když s překvapivě hlubokým závěrem. Jenže jakýkoliv problém, který nepovažuješ za důležitý, ti bude vždy připadat banální a rozhodování o něm snadné. Tíhu rozhodnutí si přiléváme do problému sami v okamžiku, kdy se přesvědčíme, že jde o zásadní a důležité rozhodnutí. V takovém případě nás zachraňují právě mentální techniky.

tecnika pro správné rozhodnutí

Mentální technika

TECHNIKA - HRA S ČÍSLY PRO SPRÁVNÉ ROZHODNUTÍ. Technika se ti bude líbit, pokud jsi duší analytik. Ale nezavrhuj ji ani v případě, že se rozhoduješ na základě intuice nebo pocitu. Může doplnit, podpořit či obohatit pohled na tvou záležitost. Nejde vskutku o nic složitého. Techniku výborně použiješ, když máš k dispozici více možností a nevíš, kterou zvolit , např. při koupi bytu, pračky, cestování, změnách pracovní pozice, výběru lékaře, životního stylu, v partnerství apod.

změna

Kategorie

Jak se správně rozhodnout

lifegames

příběhy, které se mohly odehrát i jinak