e-booky lifegames

LIFEGAMES e-booky obsahují mentální techniky inspirované kurzy osobního rozvoje, které jsou často draze placené. Mentální techniky jsou zaměřené na životní praxi.

E-booky jsou k přečtení a každý e-book se věnuje jednomu tématu – typicky jedné mentální technice. Kromě popisu mentální techniky zde najdeš životní příběh nebo zábavný osobnostní test. Pro ochutnávku si můžeš jeden z e-booků stáhnout zde.

e-book lifegames

to je mentální technika - příběh - zábavný osobnostní test - hra

Jak s e-bookem pracovat?

Bez praxe to nebude účinné

Pokud mentální techniku nevyzkoušíš v praxi, nikdy nevíš, oč jde. Nikdy to totiž není, jak sis to představoval, nebo jak ti to popisují druzí.

Respektuj sám sebe

Mentální techniky nenahrazují odbornou lékařskou péči (terapeuta, psychologa, psychiatra apod.) Je vždy na tvém zvážení, zda techniku použiješ v praxi. Někdy můžeš mít pocit, že určitou techniku nemáš zkoušet, nebo tě prostě nepřitahuje. Tuto “intuici“ respektuj. Nějaký důvod to zřejmě má a není důležité vědět jaký.

Ber to jako hru

Každou mentální techniku ber jako hru., u které nikdy nevíš, jaké "aha" momenty a prožitky ti přinese. Buď uvolněný.

Sám sobě guruem

Mentální technika v e-booku ti bude prospěšná, jsi-li ochoten vést sám sebe. Koneckonců, i když absolvuješ živý kurz s lektorem stejně jsi to nakonec ty sám, kdo se ocitá tváří v tvář situacím v životě a musí reagovat.

Kolik to stojí?

Můžeš si koupit jeden e-book, celou sérii nebo namixovat vlastní kombinaci -
a podle toho se odvíjí cena. Dva e-booky máš zdarma.

Zdarma

E-booky zdarma najdeš níže:
.

Vlastní mix e-booků

Namixuj si svou kombinaci mentálních technik, podle toho, co tě zrovna pálí.

Celá série e-booků

Objednej si celou sérii mini e-booků kterou najdeš níže.

e-booky lifegames

Jak pracovat efektivně s více e-booky najednou?

Kde začít?

Pokud si objednáš více e-booků najednou, je to jako seriál mentálních technik. Je však jedno, u kterého dílu začneš, jednotlivá témata na sebe nejsou závislá.

Netlač na sebe

Možná se ti zrovna teď nechce zkoušet techniky v praxi,. Tak na sebe netlač a pojmi to e-booky třeba jako "čtení na dovolenou". Až bude mít chuť, tak se k tomu vrátíš.

Informace dávkuj a nespěchej

Aby si z e-booků vytěžil maximum, informace dávkuj. Ideálně jeden e-book na jeden měsíc. Takto nebude tvá mysl zahlcena a lépe si zažije a pochopí případné změny.

Stále jako hra

Ještě jednou - zkus si stále udržovat nadhled a ber to jako hru, při které objevuješ něco nového. Třeba to, jak funguje a reaguje tvoje mysl.

Některé LIFEGAMES e-booky obsahují jako bonus inspirační videa.
Některá inspirační videaa jsou volně přístupná i bez e-booku.

mentální techniky formou inspiračních videí

Zhlédni zde