Co určuje kvalitu tvého života?

Peníze?  Vztahy? Práce snů? Šťastné děti? Zážitky všeho druhu?

V čem spočívá tajemství pocitu, že naplno žiješ?​ Jak pocit "užívat si  život", vzniká?  Kdy přichází?  Lze ho prožívat stále a nezávisle na tom, zda-li vlastníš hrad v Karpatech, poslední model iPhonu, nebo tě opustila žena?   

Máš "své" mentální techniky, které tě vracejí zpět do tepu života a klidu?​​​

Rád/a bys nějaké vyzkoušel?

Hledáš cestu ven z  nepříjemných emočních stavů?  Trápí tě vztahy? Trápí tě nedostatek v oblasti citové, finanční nebo zdraví? Nudí tě život? Máš pocit, že nic nestíháš? Že jsi selhal/a? Že nenacházíš smysl života?  Jsi pod stálým tlakem? Prožíváš nějakou formu trápení?   Možná nastal čas, abys pochopil, že ty jediný/á jsi tvůrcem svého štěstí a změnu za tebe nikdo  neudělá.  Zde můžeš najít svůj startovní bod.                                         

Láká tě vyzkoušet něco nového?

Možná sis všiml/a, že některé mentální techniky ti v dané době skvěle fungovaly, ale pak fungovat přestaly, nebo jsi je opustil,  ani nevíš proč. Je to proces. Život podléhá stálé změně a tvé potřeby se mění s tím, jak se mění tvé mentální nastavení. Zde můžeš vyzkoušet techniky nové, nebo nové varianty  toho, co už znáš. Pravá technika v pravý čas zmírní  stresu, napětí či utrpení.

Láká tě síla přítomného okamžiku?

Možná jsi už vyzkoušel/a moře mentálních technik a nyní tě přitahují techniky mindfulllness a vnímání přítomnosti. Vědomým vnímáním přítomnosti totiž měníš kvalitu prožívání nezávisle na tom, co ti život přinesl. Zde najdeš inspirace, jak se na takové vědomé vnímání naladit a pokud jsi to vyzkoušel, asi mi dáš zapravdu, že je to řešení na cokoliv a nikdo nikdy nic lepšího nevymyslel.                   

jaké mentální techniky, ti mohou přinést do života pohodu?

prozkoumej lifegames a zjisti to!

LifeGames - pro kvalitní život.

lifegames - seriál mentálních technik