Vzdělávací program

Get complete control over the design of your WordPress site in a matter of minutes. Go from draft to website in less time than ever before.

Life games - seriál mentálních technik

Pro kvalitní život

"Každý tvůj příběh se mohl nebo může odehrát jinak. "
John Doe
Designer

co je to Lifegames ?

LifeGames je seriál mentálních technik servírovaných především formou mini  – příběhů. Čtenář se takto seznamuje s tím, jak lze mentální techniku použít v reálném životě.  Díky technice dochází ke změně osobního postoje hrdiny příběhu, a to má podstatný dopad na zápletku děje. Témata příběhů jsou různá – nic se mi nedaří, prokrastinuji, nezvládám emoce, nudím se, manžel mě šikanuje, nedaří se mi hubnout, nic nestíhám apod. LifeGames je kaleidoskop  životních příběhů,  a zároveň vzdělávacím kurzem mentálních technik.

Read More

Co se myslí mentální technikou?

Mentální technikou se myslí způsob, jak v mysli reagovat na životní situaci takovým způsobem, aby ti situace nepřinášela stres a utrpení.  Mentální techniky seriálu  LifeGames pocházejí z kurzů osobního rozvoje  (sebekoučink, emoční inteligence, timemanagement,, vědomé prožívání přítomnosti, atd…). Mohou být ale také určitým typem techniky pouze inspirovány a rozvinuty do nové podoby nebo několika variant.

Read More

Kde a jak se mohu s technikami seznámit?

Každý díl seriálu LifeGames je zpracován do podoby newsletteru, příklad zde. Newsletter začíná v úvodu příběhem, ale místo příběhu může otevřít i osobnostní test  a jiné. Následuje popis techniky, případně jejich variant. Součástí seznámení s technikou může být pracovní list pro tvé poznámky nebo pracovní list se shrnutím tématu. Závěr newsletteru tvoří většinou opět příběh – varianta, kdy je  mentální technika použita v praxi. Newsletter ti může být v případě

Read More

lifegames

Příběhy

Doma, v práci, na ulici, ve fitku. LifeGame je příběh. Tvůj nebo neznámého člověka na ulici . Děj se však odehrává dle mentálního nastavení daného člověka.

Zábava, hra

LifeGames můžeš brát jako čtení dobrodružné knihy lidských duší a jako hru, která ti může přinést pochopení a kontrolu nad svými vlastními reakcemi.

Pestrost

LifeGames poskytuje pestrý výběr technik inspirovaných kurzy různého zaměření. Můžeš si vyzkoušet, co s tebou ladí a najít svůj styl a s ním životní pohodu.

Jednoduchost

Každý díl LifeGames se až na výjimky koncentruje na jednu techniku. Má to svůj význam - jednoduché změny přetaveny do praxe bývají často ty nejúčinnější.

Osobnostní testy

V některých dílech najdeš i zábavný test, který ti umožní pochopit tvé aktuální mentální nastavení. Ale nezapomeň - vždy to může být jinak.

Mentální techniky

LifeGames ti přináší metodické zpracování mentálních technik různého charakteru a dostatečný prostor vyzkoušet techniku v praxi.

Rozumná cena

LifeGames odhaluje tajemství technik z kurzů, které jsou často draze placené. Zde si za přijatelnou cenu postupně vyzkoušíš, co potřebuješ.

30 dnů

Doporučená doba na vyzkoušení jedné techniky je minimálně 30 dnů. Takto může člověk posoudit, co mu technika přinesla a zavést změny do praxe.

Image Source: WOCinTechChat, Icon Finder