lifegames - pro kvalitní život

Pro životní pohodu

“ Měl bys být autoritou sám pro sebe a sám pochopit jakékoliv životní pravdy. Vše, co k tomu potřebuješ je špetka otevřenosti, která říká: Ano, jsem připraven zkusit se podívat na to, jak se změní můj život, když opustím mentální návyky, které mi stejně nikdy nepomohly a zkusím něco nového.“
Eckhart Tolle

CO najdeš na webu LIFEGAMES?

Najdeš zde inspirace a mentální techniky z oblasti emoční inteligence, komunikačních dovedností, timemanagementu apod., typicky prezentované na kurzech osobnostního rozvoje..  Zpracovávána jsou také témata, která aktuálně hýbou společností, jako například  prokrastinace, flow či vědomé prožívání přítomného okamžiku. Škála je široká, protože každému v dané situaci vyhovuje něco jiného.

emoční inteligence

jakým způsobem jsou témata zpracována?

Najdeš zde několik způsobů, které můžeš sledovat z pohodlí domova:

odkud pochází inpirace?

Inspirace pro videa, mini e-booky a blog pocházejí z kurzů osobního rozvoje rozmanitého zaměření. Tyto kurzy bývají často nemálo placené. Dalším zdrojem jsou vlastní postřehy, zkušenosti a poznání, které jsou vetkány do doprovodných poznámek a příběhů.

vědomě

v čem je web jiný?

Tento web je hravý, plný příběhů a inspirací a snaží se tě jednoduše a zábavně seznámit s řadou mentálních technik okamžitě použitelných v praxi. Mentální techniky pocházejí často z draze placených kurzů osobního rozvoje.

Web si neklade za cíl říkat obecné pravdy, ale dává ti možnost zjistit v životní praxi, jaké mentální techniky právě tobě skutečně ulevují a pomáhají naplno žít. Cílem je koncentrovat se v danou chvíli a v daný čas na jednu mentální techniku s pomocí „aha momentů“ zjistit, zda je řešením na tvou životní situaci.

Máš zde také možnost namixovat si kombinaci konkrétních mentálních technik, které ti sedí a postupně je vyzkoušet.

 Celý web můžeš také pojmout relaxačně – jako zábavu, hru či inspiraci skrze příběhy, testy, videa.

jAK SE DOZVÍŠ O NOVINKÁCH?

Obsah webu je průběžně doplňován o nová videa, články, postřehy či mentální techniky z dalších kurzů. Pokud chceš, aby ti žádná novinka neunikla, registruj se zde.

UPOZORNĚNÍ

Mentální techniky či inspirace LifeGames v žádném případě nenahrazují odbornou lékařskou péči (terapeuta, psychologa, psychiatra apod.) Je na tvém zvážení, zda techniku použiješ v praxi. Pokud máš pocit, že s tebou technika neladí, tak ho respektuj.